Firma CNC MILLING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k. to nowoczesna narzędziownia, posiadająca duże doświadczenie w produkcji seryjnej i jednostkowej, wykonywanej na frezarkach i tokarkach sterowanych numerycznie, elektrodrążarkach oraz szlifierkach.

 

Nasze know-how poparte wieloletnim doświadczeniem w przemyśle, pozwala nam wytwarzać elementy dla przemysłu: spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego, automotive i innych.

 

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i narzędzi obrabiamy stale konstrukcyjne stopowe i niestopowe (ulepszone i hartowane), stal kwasoodporną i nierdzewną, metale kolorowe (mosiądz, brąz), aluminium oraz tworzywa sztuczne (POM C, poliamid, poliwęglan, teflon, tecapeek ) itp.

 

Powierzone zadania wykonujemy na podstawie rysunku dostarczonego przez klienta bądź na podstawie dokumentacji opracowanej przez naszą firmę np. na podstawie dostarczonego wzoru. Wykorzystanie nowoczesnego oprogramowania (CAD/CAM /CEA) Creo Parametric, pozwala wytyczać nowe podejście w procesach projektowania i wytwarzania, na wszystkich etapach cyklu powstawania produktu.

 

Dysponujemy współrzędnościową maszyną pomiarową Zeiss ze skanującą głowicą pomiarową Vast XXT, pracującą na oprogramowaniu Calypso 5.6. Dzięki temu nasze wyroby cechuje najwyższa, jakość, którą na życzenie klienta możemy potwierdzić protokołami pomiarowymi. Możemy też wykonać pomiary niezbędne do odtworzenia dokumentacji dostarczonego przez klienta elementu. Wykonujemy pomiary dla przemysłu.

 

Współpraca z wieloma kooperantami daje nam możliwości wykonywania detali wraz z obróbką powierzchniową typu: nawęglanie, hartowanie, azotowanie, chromowanie, niklowanie, czernienie, anodowanie.

 

Jakość wykonywanych produktów, terminowość i zadowolenie naszych klientów jest priorytetem, którym kierujemy się w naszej firmie.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider