Cnc milling
obróbka metalu

O CNC Milling

JAKOŚĆ, TERMINOWOŚĆ ORAZ ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW TO PRIORYTETY, KTÓRYMI KIERUJEMY SIĘ W NASZEJ FIRMIE.

 

Firma CNC Milling Sp. z o.o. Sp.K. powstała w 2013 roku z pasji do obróbki metalu. Możliwość realizacji coraz to bardziej skomplikowanych projektów, pozwoliła nam na zbudowanie trwałych relacji z klientami. Wykwalifikowana załoga dąży do jednego celu jakim jest wysoka jakość stworzonych komponentów.

 

 

Pracujemy w oparciu o dostarczone przez klienta dokumentacje lub na podstawie opracowanej dokumentacji przez naszą firmę np. według przekazanego wzoru. Nowoczesne oprogramowania takie jak : SolidWorks, NX Siemens oraz PowerMILL pozwala przyjąć innowacyjne podejście w procesie projektowania i wytwarzania na wszystkich etapach cyklu powstawania produktu.

Najwyższa jakość obróbki metalu

9

Mitutoyo

Izba pomiarowa jest wyposażona w współrzędnościową maszynę pomiarową Mitutoyo pracującą na najnowszym oprogramowaniu

9

Protokoły pomiarowe

Dzięki temu nasze wyroby cechuje najwyższa, jakość, którą na życzenie klienta możemy potwierdzić protokołami pomiarowymi. Możemy też wykonać pomiary niezbędne do odtworzenia dokumentacji dostarczonego przez klienta elementu. Wykonujemy pomiary dla przemysłu.

9

Kooperacja

Współpraca z wieloma kooperantami daje nam możliwości wykonywania detali wraz z obróbką powierzchniową typu: nawęglanie, hartowanie, azotowanie, chromowanie, niklowanie, czernienie, anodowanie.

Jakość wykonywanych produktów, terminowość i zadowolenie naszych klientów jest priorytetem, którym kierujemy się w naszej firmie.

Zapraszamy do współpracy.